Харківські школярі створюють картини і передають їх в лікарні і дитячі будинки
18 квітня 2017 10:36 Культура
Харківські школярі створюють картини і передають їх в лікарні і дитячі будинки Виставка творчих робіт за мотивами петриківського розпису, які створили учні Шевченківського району, проходить з 3 по 21 квітня в школі №150 (вул. Ахсарова, 3-а).

Виставка експонується в рамках благодійного естетичного проекту з національним колоритом «Даруємо радість!». Ініціаторами проекту є активісти дитячо-юнацької громадської організації ХЗОШ №150 «ДОМ». Другий рік поспіль в школі реалізується цей проект: діти створюють творчі роботи в різних техніках українського традиційного і сучасного мистецтва. У 2015 році творчі роботи були передані для оформлення інтер'єру в Харківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації для дітей «Гармонія», онкологічне відділення ОДКЛ №1, в Будинки дитини №1 та 2.

У 2016 році проект «Даруємо радість!» став переможцем районного етапу крос-культурного проекту «Марафон унікальних справ» Харківської міської організації учнівського самоврядування, отримав підтримку районної організації учнівського самоврядування «Лідер ХХІ» і був успішно реалізований. Творчі роботи були підготовлені учнями, представниками учнівського самоврядування 13 навчальних закладів району, найбільшу кількість робіт представили учні шкіл №150, 132 та 169.

Після завершення виставки картини будуть передані в дитячі установи міста для оформлення інтер'єрів.

Друкувати
Останні новини