Харківські школярі посіли призові місця на міжнародній олімпіаді з хімії
04 травня 2017 16:14 Освіта
Харківські школярі посіли призові місця на міжнародній олімпіаді з хімії 51-ша Міжнародна Менделєєвська олімпіада з хімії для школярів відбулася з 23 по 29 квітня в місті Астана (Казахстан).

Її учасниками стали 120 учнів з різних країн світу. Україну представляла команда з восьми учнів, які стали переможцями та призерами олімпіади. Українські школярі здобули одну золоту, три срібні та чотири бронзові медалі. Володарем срібної медалі став учень Харківського ліцею №89 Олександр Коломієць. Бронзову медаль отримав учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 В'ячеслав Оскома, який був переможцем минулорічної олімпіади.

Довідка. Змагання юних науковців на Міжнародній Менделєєвській олімпіаді з хімії складається з трьох турів: двох теоретичних і одного експериментального. До першого туру входить вісім завдань, які за складністю відповідають програмі класів з поглибленим вивченням хімії. У другому турі представлені 15 завдань більш високого рівня складності з п'яти розділів хімії. Учасники олімпіади повинні вибрати і виконати п'ять завдань (по одному з кожного розділу), продемонструвавши універсальність своєї підготовки. Експериментальний тур олімпіади триває п'ять годин. Під час нього перевіряються навички роботи в хімічній лабораторії, вміння виконувати хімічний аналіз речовин і проводити синтез за запропонованою методикою.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини