Харківські підприємства закликають пройти навчання з цивільного захисту
30 червня 2022 19:09 Суспільство
Харківські підприємства закликають пройти навчання з цивільного захисту Колективні інформаційні заходи з питань цивільного захисту населення проводяться для харківських підприємств.

В рамках занять співробітників ознайомлюють з правилами поведінки в зоні надзвичайної ситуації, порядком надання домедичної допомоги та правилами користування засобами захисту. Зокрема, фахівці презентують алгоритми дій під час обстрілу чи потрапляння під завал, а також розповідають, як проводити серцево-легеневу реанімацію, зупиняти внутрішню кровотечу тощо. 

Заходи проводяться спільно з представниками Національного університету цивільного захисту України, Товариства Червоного Хреста України, Благодійної організації «Благодійний фонд «Харків з тобою» та ін.

Для розгляду питання щодо проведення відповідних заходів з колективом/спільнотою необхідно заповнити анкету, вказавши ймовірну кількість учасників, бажані дату та локацію проведення заходу, а також обравши питання, які потребують висвітлення. Більш детальну інформацію щодо занять можна отримати за тел.: (0572) 52-51-36, 52-90-08, (057) 721-32-22, 721-32-24.

Заняття організовують за ініціативи Харківської обласної військової адміністрації та за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини