Харківські парашутисти стали рекордсменами світу
18 жовтня 2019 10:45 Спорт
Харківські парашутисти стали рекордсменами світу Харківські спортсмени-парашутисти в складі міжнародної команди встановили в США новий світовий рекорд.

Як повідомляється на сайті Харківського аероклубу ім. В. С Гризодубової, українські спортсмени-парашутисти стали рекордсменами світу нової сітки рекордів - «Великі формації з перестроюванням з повним розпуском». До команди увійшли 130 спортсменів, з них четверо українців - харків'яни Ілля Балашов, Олександр Пелехов, Ярослав Штикер і киянка Марина Мчедешвілі. Парашутисти в повітрі зібрали велику формацію і повністю перебудували її у вільному падінні.

Рекорд був встановлений 14 жовтня на аеродромі Перріс (Каліфорнія, США). Судді міжнародної категорії зареєстрували досягнення «First Total Break Sequential World Record 130-way 2 points». Парашутисти встановили рекорд з першої спроби.

Зазначимо, що стрибки виконувалися з 13 по 18 жовтня в рамках третього етапу міжнародного спортивного проекту «Sequential Games». Перший етап пройшов в квітні в Португалії, другий - в кінці липня - на початку серпня на аеродромі «Коротич» Харківського аероклубу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини