Харківські лучники успішно виступили на змаганнях у Чернігові
22 липня 2019 16:03 Спорт
Харківські лучники успішно виступили на змаганнях у Чернігові Вихованці СДЮСШОР «Комунар» завоювали медалі на Всеукраїнському кадетському турнірі «Кубок Сіверщини» зі стрільби з лука, який завершився 21 липня в Чернігові.

У змаганнях взяли участь спортсмени з шести областей України, які змагалися в категорії «класичний лук».

Так, в особистому заліку Тарас Тріфанов завоював золоту медаль, Андрій Сергієнко - бронзову. Серед дівчат у цій категорії Тетяна Ігнатенко стала срібним призером. У категорії серед молодших дівчат Софія Постельняк отримала друге місце, а Ірина Ярмак - третє.

У командному заліку серед старших кадетів переможцем стала команда «Харків» (Тарас Тріфанов, Андрій Сергієнко, Денис Царегородцев). Серед дівчат подвійна команда Харків-Чернігів в складі Тетяни Ігнатенко та Марії Темченко посіла 3-е місце. У категорії молодших кадетів «срібло» завоював Микита Бучко, який представляв подвійну команду Харків-Одеса. Також 2-е місце серед молодших дівчат завоювали Ірина Ярмак, Христина Косяченко і Софія Постельняк з команди Харків.

У командному заліку в категорії змішаних команд 2-е місце вибороли харківські спортсмени Тетяна Ігнатенко і Тарас Тріфанов. Серед молодших кадетів в цій категорії також срібна медаль дісталася харків'янам - Микиті Бучку та Софії Постельняк.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини