Харківські лучники стали переможцями змагань на Кубок міського голови
22 серпня 2016 12:51 Спорт
Харківські лучники стали переможцями змагань на Кубок міського голови Відкриті Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука на Кубок Харківського міського голови пройшли з 18 по 21 серпня на спортивній базі СДЮСШОР «Комунар».

У змаганнях взяли участь команди з 10 областей України, всього - 160 спортсменів.

У змішаних командах в категорії класичного лука золоту медаль завоювала команда Харкова в складі Софії Тулькіної та Леоніда Диканя, срібну - Анастасія Волобуєва (Харків) і Юрій Петренко (Чернігів), бронзову - харків'яни Микита Кравчук і Анастасія Маркова.

У блочному луці перше місце отримали харків'яни Олена Борисенко і Юрій Дорошенко, «срібло» здобули Тетяна Позднякова (Київ) і Антон Таїров (Харків), бронзова медаль у киян Ксенії Шкляр і Олега Мартинівського.

В особистому заліку в категорії класичного лука все три призові місця вибороли харків'яни: переможцем змагань став Леонід Дикань, срібним призером - Олександр Сердюк, бронзовим - Максим Колісник. Серед жінок три перших місця також вибороли харків'янки: Дарина Павличенко, Анастасія Волобуєва і Катерина Мазорчук.

У блочному луці серед чоловіків перше і третє місця посіли представники Харкова: Олександр Соколов і Антон Таїров відповідно, срібна медаль у представника Чернігівської області Євгена Руденчика. Серед жінок у цій категорії перемогли київські спортсменки: перше місце посіла Ксенія Шкляр, друге - Вікторія Дьякова, третє - Тетяна Позднякова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини