Харківські художники завершують графіті з портретом Кузьми Скрябіна
25 травня 2018 12:44 Культура
Харківські художники завершують графіті з портретом Кузьми Скрябіна Відкриття мурала, присвяченого музикантові Кузьмі Скрябіну, відбудеться в Харкові 29 травня.

Художники з творчої групи «Kailas-V» завершують роботу на торці будинку по вул. Римарській, 23-а, біля Харківської філармонії.

Як повідомила директор творчої групи Яна Волк, графіті створюють за фотографією музиканта, яку зробили в Харкові. Будинок біля філармонії вибрали невипадково - Андрій Кузьменко виступав з оркестром філармонії.

«Фотографія дуже добре передає характер. Ми зробили начерк у понеділок вночі, в середу приступили до виконання, за два дні зробили основну роботу. Зараз залишилося доопрацювати дрібні деталі, і у вівторок відбудеться відкриття. Для роботи вже використали близько 200 балончиків фарби», - розповіла Яна Волк.

Початок відкриття - о 10:00.

Зазначимо, мурал, присвячений Кузьмі Скрябіну, створюється під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Відкриття відбудеться в рамках II Фестивалю графіті «Kharkiv Mural Fеst». Це буде друга робота, створена в 2018 році на мурал-фесті. Перший мурал - у вигляді кролика, якого фокусник дістає з капелюха, намалював відомий стріт-арт художник з Великої Британії FANAKAPAN на стіні будинку по пр. Незалежності, 17. У планах міста - запросити до Харкова ще кілька авторів зі світовим ім'ям.

Торік у рамках першого «Kharkiv Mural Fеst» польський художник Маріуш Варас (M-City) з Гдині виконав мурал на будівлі технікуму по вул. Плеханівській, і ця робота увійшла до міжнародного списку кращих творів вуличного мистецтва 2017 року.

Друкувати
Останні новини