Харківські боксери здобули перемогу на турнірі в Румунії
02 жовтня 2018 11:29 Спорт
Харківські боксери здобули перемогу на турнірі в Румунії Харківські спортсмени завоювали дві золоті медалі на міжнародному турнірі з боксу серед чоловіків і жінок «Золотий пояс», який проходив з 25 по 30 вересня в Галаці (Румунія).

Всього в змаганнях взяли участь боксери з 14 країн світу. Україну представили три харківські спортсмени: Сергій Горсков, Роберт Мартон і Юлія Циплакова, і всі вони завоювали медалі.

Так, у змаганнях серед чоловіків у ваговій категорії до 91 кг перемогу здобув Сергій Горсков. У цій же ваговій категорії 3-е місце дісталося Роберту Мартону.

Золоту медаль у змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 60 кг завоювала  Юлія Циплакова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини