Харківські боксери завоювали золоті медалі на міжнародному турнірі
19 листопада 2019 09:40 Спорт
Харківські боксери завоювали золоті медалі на міжнародному турнірі 17-й Міжнародний турнір з боксу класу А «Меморіал Віктора Лівенцева» пройшов у Мінську (Білорусь).

У ньому взяли участь близько 150 спортсменів з 16 країн, у тому числі чоловіча національна збірна України.

За підсумками змагань, харків'янин Ярослав Харциз переміг суперників з Молдови, Іспанії та Білорусі. У фіналі з рахунком 4:1 боксер виграв у Карена Тонаканяна з Вірменії і став чемпіоном у ваговій категорії до 63 кг.

А Сергій Горсков завоював золоту медаль у категорії до 91 кг. Спочатку виграв у француза, потім - у білоруса і вийшов до фіналу, де повинен був битися з Робертом Мартоном із Закарпатської області, але суперник не вийшов на бій.

Зазначимо, що всього збірна України завоювала на турнірі три золоті, дві срібні та дві бронзові медалі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.