Харківська велосипедистка перемогла на змаганнях у Боснії та Герцеговині
04 серпня 2021 10:24 Спорт
Харківська велосипедистка перемогла на змаганнях у Боснії та Герцеговині Харківська велосипедистка Марія Сухопалова здобула перемогу в міжнародній рейтинговій гонці другої категорії з маунтинбайку, яка відбулася в боснійському місті Бихач.

Сімнадцятирічна велогонщиця фінішувала першою в олімпійському крос-кантрі серед юніорок.

На шляху до перемоги вона випередила на 3 хв 52 сек гречанку Елєфтерію Гічоу (друге місце) та  майже на 6 хв хорватку Анну Наду (третє місце). Цей успіх приніс харків’янці 20 рейтингових очок. За нагороди в цій гонці боролися спортсменки з шести країн.

Зазначимо, ще дві золоті медалі для української збірної на цих змаганнях вибороли Дмитро Титаренко (Хмельницький) та Олександр Гудима (Рівне), які виграли чоловічий і юніорський крос-кантрі відповідно.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.