Харківська параспортсменка стала чемпіонкою світу з біатлону
17 січня 2022 16:08 Спорт
Харківська параспортсменка стала чемпіонкою світу з біатлону Харківська параспортсменка Людмила Ляшенко посіла перше місце на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону у місті Ліллехаммер (Норвегія).

Людмила Ляшенко стала кращою у біатлоні на середній дистанції 10 км у класі стоячи. Срібною призеркою стала Ірина Буй (Вінницька область), а третє місце посіла Олександра Кононова (Київська область). У класі сидячих звання віцечемпіона отримав Тарас Радь (Тернопільська область).

Зазначимо, що 16 січня збірна України здобула золоту, дві срібні та одну бронзову нагороди у біатлоні. Всього за три дні змагань українські паралімпійці здобули 12 нагород – дві золоті, чотири срібні та шість бронзових медалей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.