Харківська молодь отримала гранти від ЮНІСЕФ та Євросоюзу
04 березня 2019 16:39 Суспільство
Харківська молодь отримала гранти від ЮНІСЕФ та Євросоюзу П'ять проектів-переможців, які отримають фінансування від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Європейського Союзу в рамках глобальної інноваційної програми «UPSHIFT Україна», визначилися 3 березня в Харківському національному університеті ім. Каразіна.

Серед ідей проектів, які отримають гранти в розмірі 80 тис. грн, - розробка антикорупційної гри, інформування населення про користь вакцинації, працевлаштування людей з інвалідністю, організація дитячого куточка в університеті, а також впровадження фінансової грамотності серед населення.

Проект «UPSHIFT Україна» реалізується фондом «Професійний розвиток Харкова» в рамках програми підтримки молоді на сході України від ЮНІСЕФ та ЄС. Він спрямований на формування підприємницьких навичок у підлітків і молоді, а також надання можливостей для реалізації власних ініціатив з соціального підприємництва. В рамках проекту молоді люди з Харкова та області проходять тренінги з професійного розвитку і отримують допомогу від наставників, а окремі вибрані команди отримують гранти на реалізацію своїх проектів.

Проект був підтриманий Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

У неділю відбулася шоста, заключна в цьому навчальному році хвиля проекту. За час роботи «UPSHIFT Україна» 30 команд отримали фінансування на загальну суму близько 1,5 млн грн. Частина команд вже реалізувала свої проекти, а запуск інших проектів відбудеться найближчими місяцями.

Друкувати
Останні новини