Харківська міськрада просить Кабмін втрутитися в ситуацію зі встановленням лічильників газу для населення
17 жовтня 2018 11:45 Місто
Харківська міськрада просить Кабмін втрутитися в ситуацію зі встановленням лічильників газу для населення Депутатський корпус Харківської міської ради висловив стурбованість ситуацією щодо забезпечення захисту законних прав та інтересів громадян при встановленні індивідуальних приладів обліку природного газу.

Відповідне звернення до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана було прийняте сьогодні, 17 жовтня, на сесії міськради.

«У зв'язку з підвищенням цін і тарифів на комунальні послуги все більше злободенним стає питання про облік цих послуг, зокрема, вкрай актуальним є питання про забезпечення комерційного обліку природного газу», - говориться у зверненні.

Депутати підкреслили, що, відповідно до законодавства, побутові споживачі природного газу - фізичні особи (населення) можуть самостійно забезпечити установку індивідуальних лічильників з наступною компенсацією таких витрат за рахунок коштів, які ними оплачуються за тарифом за розподіл природного газу. Порядок і розміри компенсації витрат на придбання і встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу встановлюються Кабінетом Міністрів України.

«З метою захисту законних прав та інтересів громадян, Харківська міська рада звертається до вас із проханням про прискорення розробки і затвердження порядку і розмірів компенсації витрат на придбання і встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу для споживачів природного газу - фізичних осіб (населення)», - сказано в зверненні міськради.

Друкувати
Останні новини