Харківська міська рада вітає «7-й канал» з 30-річчям
13 жовтня 2020 14:15 Місто
Харківська міська рада вітає «7-й канал» з 30-річчям Харківська міська рада вітає колектив «7-го каналу» з 30-річчям від дня заснування.

«Ви стояли біля витоків вільного мовлення в Україні. 13 жовтня 1990 року в ефір 7-метрового каналу вийшли перші програми студій «АТВ-1» та «Тоніс-Центру», і люди з нетерпінням чекали їх біля екранів. Йшли роки. Ви росли, міняли погляди і формат, але ніколи не зраджували першому і новому глядачу.

У сучасній сітці мовлення «7-го» - рейтингові серіали і фільми, новини про останні міські події, інтерв'ю з відомими людьми. Творчий колектив каналу випускає програми для всієї родини - авторські освітні та культурні проєкти, готує соціальні ефіри. Ви даєте глядачеві поживу для роздумів і можливість відпочити. Не секрет, що 7 - число мудрості і філософського ставлення до життя, і всіма цими якостями ви володієте.

Дякуємо за вашу багатогранність, нестандартний гострий погляд і цікавий контент! Бажаємо колективу згуртованості, нових проєктів і натхнення. Ваші досвід і професіоналізм дозволяють задавати тренди не тільки харківському, але і всьому українському телебаченню. Харків любить і пишається своїм «7-м», - сказано у привітанні.

Теги:
Друкувати
Останні новини