Харківська міська рада висловлює співчуття рідним Олексія Литвинова
09 грудня 2014 12:48 Місто
Харківська міська рада висловлює співчуття рідним Олексія Литвинова Харківська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким заслуженого працівника культури України, харківського хореографа Олексія Литвинова, який помер після тривалої хвороби.

«Харківська міська рада, її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття у зв'язку з втратою, що вас спіткала. Нас покинула чудова людина, хореограф і вчитель, який виховав тисячі професійних танцюристів і хореографів, відомих у всьому світі. Багато років він дарував нам можливість насолоджуватися справжнім мистецтвом танцю, і ми завжди будемо вдячні за це Олексію Ігоровичу.

В такий важкий для вас час ми бажаємо вам сил, терпіння і мудрості. Невичерпна життєва енергія, яку випромінювала ця людина, назавжди залишить в наших серцях радість і любов до його таланту», - сказано у співчутті.

Довідка. Олексій Ігоревич Литвинов народився у 1954 році. Закінчив Харківський державний інститут культури, Всесоюзний державний інститут культури, Харківську державну академію фізкультури і спорту. З 2000 по 2011 роки - завідувач кафедри бального танцю Харківської державної академії культури, доцент. Викладач Київського національного університету культури. Засновник і керівник танцювальних студій «Litvinoff dance». C 1979 року був художнім керівником народного ансамблю бального танцю «Горизонт». За цей період виховав понад 2 тис. танцівників. Заслужений працівник культури України, кавалер ордена Святого Станіслава, Людина Року Харківщини. Хореограф організував і провів більше 50 фестивалів, конкурсів і турнірів бального танцю, сучасного танцю. Брав участь в якості судді в понад 100 міжнародних фестивалів, конкурсів, турнірів. Учні Олексія Литвинова - чемпіони США, Німеччини, Італії, Ізраїлю, Угорщини, Канади, Австрії, Голландії. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини