«Харківобленерго» спростовує фейкову новину про блекаут у Харкові
07 березня 2019 16:47 Суспільство
«Харківобленерго» спростовує фейкову новину про блекаут у Харкові АК «Харківобленерго» спростувала новину одного з маловідомих інформаційних видань про те, що Харків пережив масштабний блекаут.

«У фейковому повідомленні говорилося про численні відключення електропостачання в місті, які нібито сталися увечері 7 березня. При цьому сама публікація з'явилася на сайті цього ж дня близько 13:00. Виходить, автори «сенсації» випередили події на кілька годин», - зазначили в компанії.

Більше того, як повідомили в «Харківобленерго», для «правдивості» оприлюдненої інформації в повідомленні було наведене посилання на коментар прес-служби компанії, який насправді нікому з журналістів не надавався.

«Шановні харків'яни! З невідомих поки що причин хтось намагається розгойдати човен повсякденного життя міста і недостовірною інформацією викликати негативний суспільний резонанс. Акціонерне товариство «Харківобленерго» робить усе можливе для забезпечення надійного і якісного енергоживлення як Харкова, так і всіх споживачів Харківської області. Тому можна навіть не сумніватися, що в кожному будинку завжди буде світло, працюватиме електротранспорт, а промисловість і сільськогосподарські підприємства отримуватимуть постійне електропостачання», - говориться у заяві «Харківобленерго».

Друкувати
Останні новини