«Харківміськгаз» збільшив перелік адрес прийому споживачів
12 жовтня 2017 17:37 Суспільство
«Харківміськгаз» збільшив перелік адрес прийому споживачів Для оперативного вирішення газових питань ПАТ «Харківміськгаз» з 1 листопада буде вести прийом споживачів в адміністративній будівлі і територіальних підрозділах підприємства.

Центр обслуговування клієнтів ПАТ «Харківміськгаз» продовжить прийом споживачів Харкова за адресою: наб. Гімназійна, 18-а.

З питань ремонту, профілактики, підключення, відключення газових приладів і заміни газової плити також можна звертатися за адресами:

- пр. Гагаріна, 172 (в Південному відділенні служби експлуатації систем газопостачання) - для жителів Новобаварського, Слобідського та Основ'янського районів;
- вул. Плеханівська, 126 (в Північному відділенні служби експлуатації систем газопостачання) - для споживачів Шевченківського, Київського і Холодногірського районів;
- пр. Індустріальний, 16 (в Східному відділенні служби експлуатації систем газопостачання) - для жителів Московського, Немишлянського і Індустріального районів.

Крім того, з питань установки, перенесення і заміни побутового лічильника газу із застосуванням зварювальних робіт, демонтажу, заміни газового обладнання та газопроводу, а також відрізки від системи газопостачання можна звертатися за адресою: вул. Москалівська, 57/59 в ділянку аварійно-відновлювальних робіт та врізки; з питань приєднання до газових мереж, реконструкції системи газопостачання, погодженням зйомки, не пов'язаної з розвитком будівництва і відновленням виконавчо-технічної документації - у виробничо-технічний відділ.

Графік прийому споживачів: понеділок - четвер з 9:00 до 17:00, п'ятниця - з 9:00 до 15:45. Субота, неділя - вихідні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини