Харків здобув кілька нагород у рейтингу видання «fDiMagazine»
20 грудня 2019 13:44 Міжнародне співробітництво
Харків здобув кілька нагород у рейтингу видання «fDiMagazine» Видання «fDiMagazine» опублікувало рейтинг привабливих туристичних атракцій, сприятливих для залучення інвестицій, – «Туристичні локації майбутнього fDi 2019/20».

Харків вперше надіслав заявку на участь у світовому рейтингу видання й здобув кілька спеціальних нагород за категоріями «Академічний туризм», «Стандартизація» та «MICE туризм».

Зазначимо, що відбір проводився для того, щоб знайти локації із найбільш перспективним потенціалом для інвестування, розвитку економіки та розширення бізнесу. Дослідницька група «fDi» проаналізувала кандидатури за різними критеріями, включаючи економічну складову, калькуляції за цінами та здатність до стимулювання інвестицій. Видання зводить місця у рейтинг за наступними категоріями: економічний потенціал; продуктивність; туристична привабливість; рентабельність; сприятливі умови для бізнесу.  

Довідка. Журнал «fDiMagazine» - англомовне щомісячне видання новин і публікацій про прямі іноземні інвестиції, яке надає сучасний огляд глобальної інвестиційної діяльності. Журнал «fDi» є центральною частиною портфеля «fDiIntelligence» з інвестиційних продуктів і послуг від «Financial Times».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини