Харків взяв участь у туристичному форумі в Києві
27 листопада 2019 12:43 Міжнародне співробітництво
Харків взяв участь у туристичному форумі в Києві Делегація Харківської міськради взяла участь у форумі «Конкурентоздатний туристичний сектор України - шлях уперед», який відбувся 26 листопада у Києві.

У заході взяли участь керівники Європейського банку реконструкції і розвитку, депутати Верховної Ради, які займаються питаннями розвитку туризму, керівництво Міністерства економіки торгівлі та сільського господарства, а також представники українських міст.

На форумі була представлена ​​дорожня карта розвитку сфери туризму в Україні в рамках ініціативи «EU4 Businnes» за підтримки ЄБРР. Також під час заходу заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська презентувала туристичний потенціал і перспективи розвитку туристичного сектора у Харкові.

Зазначимо, форум пройшов у рамках Європейського тижня підприємництва, який є загальноєвропейською кампанією з розвитку малого та середнього бізнесу і сприяє підприємництву та інформуванню про підтримку ЄС розвитку приватного сектора.

Друкувати
Останні новини