Харків вперше представили на туристичній виставці у Китаї
25 травня 2018 11:12 Міжнародне співробітництво
Харків вперше представили на туристичній виставці у Китаї Офіційна делегація Харківської міської ради вперше бере участь у Міжнародній туристичній виставці, яка проходить 25-27 травня у місті Цзінань (Китай).

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, у церемонії відкриття взяли участь мер міста Цзінань і почесні гості.

Міжнародну туристичну виставку проводять у місті з 2001 року, і традиційно захід збирає понад 300 туристичних компаній з 30 країн і регіонів, а також понад 30 тис. відвідувачів.

Цього року у заході задіяно близько 500 учасників з 29 країн і регіонів. Харків - єдине українське місто, яке представлене на виставці. Делегації міської ради вже вдалося встановити контакти з китайськими туристичними компаніями, а також провести переговори з організації ознайомчого візиту китайських журналістів і туроператорів у Харків.

Крім того, представники харківської делегації взяли участь в офіційній зустрічі мера міста Цзінань з представниками іноземних делегацій і провели робочі зустрічі з керівництвом Канцелярії з міжнародних відносин і туризму Муніципального народного уряду міста Цзінань. Під час зустрічей було обговорено перспективні напрямки співпраці у рамках побратимських відносин між містами. 

Нагадаємо, що делегація з міста-побратима Цзінань взяла участь у Х Міжнародному туристичному форумі «Харків: партнерство в туризмі», який нещодавно пройшов у місті, і ознайомилася з роботою КП«Харківводоканал».

Довідка. Місто Цзінань - столиця провінції Шаньдун у Китайській Народній Республіці. Угода про встановлення побратимських відносин між містами Харковом і Цзінанем була підписана 23 травня 2007 року. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини