Харків увійшов у Топ-10 туристичних міст України
29 грудня 2018 12:02 Місто
Харків увійшов у Топ-10 туристичних міст України Харків увійшов до списку Топ-10 туристичних міст України за версією туристичного порталу «Zruchno.Travel».

Харків відзначений як «місто молоді».

«Кількість молоді на вулицях одного з найбільших українських мегаполісів завжди вражає приїжджих. Після Києва тут найбільша кількість студентів в Україні - понад 160 тис. Молодих туристів зацікавить найвище в країні колесо огляду, інші розваги в парку Горького, а також безліч цікавих тематичних фестивалів і яскравих вечірок. Статистика: програма зміцнення позитивного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Харкова на 2018-2020 роки передбачає 1,3 млн грн на розвиток туризму», - зазначили в «Zruchno.Travel».

Також за версією порталу, Кам'янець-Подільський визначено фестивальною столицею України, Чернігів - містом легенд, а Запоріжжя - «проривом року» (цього року в місті презентували туристичний бренд, відкрили туристично-інформаційний центр та організували новий фестиваль «Khortytsia Freedom»).

Місто Львів став гастрономічною столицею, Луцьк - самим таємничим містом (підземний лабіринт під луцьким костелом Петра і Павла посідає одне з провідних місць серед найзагадковіших підземель України), а Тернопіль - форпостом України (близько третини українських замків розташовані саме на Тернопільщині).

Одесу традиційно обрано столицею гумору, Ужгород - столицею винного туризму, а Київ став лідером внутрішнього туризму.

Дізнатися більше про Топ-10 туристичних міст України можна тут.

Теги:
Друкувати
Останні новини