Харків уперше представили на туристичній виставці в Баку
05 квітня 2019 17:19 Міжнародне співробітництво
Харків уперше представили на туристичній виставці в Баку Делегація Харківської міської ради вперше бере участь у 18-й Азербайджанській міжнародній виставці «Туризм і подорожі» AITF 2019, яка проходить у місті Баку з 4 по 6 квітня.

З травня відкриваються прямі авіарейси з Харкова до Баку. Візит делегації міськради започаткував розвиток співпраці між Харковом та містами Азербайджану. Також на виставці представлені такі українські міста, як Київ, Львів, Одеса та Трускавець.

У рамках заходу за підтримки Міністерства культури Азербайджану пройшов воркшоп, під час якого представники Департаменту міжнародного співробітництва виступили з презентацією і розповіли про туристичний потенціал Харкова, туристичні маршрути і дестинації. Були розіграні призи від туристичного бренду міста «Kharkiv Smart city». Воркшоп відвідали представники Посольства України в Азербайджані, Державного агентства з туризму Азербайджанської Республіки, Азербайджанського бюро з туризму, туристичних операторів і турагентств. 

Також харківська делегація зустрілася з представниками муніципалітету міста Баку та Національної асоціації міських муніципалітетів. У ході зустрічі обговорювалися питання про перспективи розвитку партнерських відносин і співробітництва між Харковом та Баку.

Зазначимо, що виставка AITF проходить за підтримки та участі Державного агентства з туризму Азербайджанської Республіки і Азербайджанського бюро з туризму. Захід підтримують Всесвітня туристична організація (UNWTO) та Азіатсько-тихоокеанська туристська асоціація (PATA).

Друкувати
Останні новини