Харків та GIZ продовжать спільну реалізацію проектів
30 травня 2019 15:48 Співробітництво з міжнародними організаціями
Харків та GIZ продовжать спільну реалізацію проектів Зустріч першого заступника міського голови Ігоря Терехова з представниками Німецької федеральної компанії «GIZ» пройшла сьогодні, 30 травня, в Харківській міській раді.

Сторони зазначили, що за багато років співпраці вони успішно реалізували чимало проектів. Ігор Терехов повідомив, що місто отримало колосальну допомогу від німецького уряду.

«Багато проектів вже втілені в життя. Зараз ми приділяємо велику увагу ще одному нашому проекту - з утеплення фасадів шкіл, дитсадків, лікарень, і хочемо перенести його на систему ЖКГ. Це питання підвищення енергоефективності. Житлово-комунальні тарифи високі, і ми зобов'язані зробити так, щоб городяни платили якомога менше завдяки тому, що будуть впроваджені енергоефективні системи. До речі, ці теми обговорюватимуться завтра на Міжнародному форумі «Харків: розвиток та інвестиції». Ми хочемо донести до наших міжнародних партнерів, що Харків готовий розвиватися і дійсно є «розумним» містом», - зазначив Ігор Терехов.

Директор проекту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні» GIZ Джордж Крістодореску запевнив, що компанія і далі підтримуватиме проекти в Харкові.

«Десять днів тому пройшли переговори між українським та німецьким урядами. Наше Міністерство міжнародного співробітництва офіційно підтвердило, що підтримує вашу країну і надаватиме підтримку й надалі, в тому числі в Східній Україні. Зокрема, велика увага буде приділена підтримці процесу децентралізації влади, а також енергоефективності та проблемам клімату», - повідомив Джордж Крістодореску.

Друкувати
Останні новини