Харків розвиватиме співпрацю з китайським містом Аньшань
30 липня 2019 16:37 Міжнародне співробітництво
Харків розвиватиме співпрацю з китайським містом Аньшань Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 30 липня, провів зустріч із делегацією народного уряду міста Аньшань (КНР).

Сторони обговорили можливості співпраці в різноманітних напрямках.

Перший заступник мера Аньшаня Жун Ванг повідомив, що у них в місті проживають 3,6 млн осіб, і воно вважається «сталевою столицею» Китаю, оскільки є великим центром видобутку залізної руди і чорної металургії.

«Тим не менше, нас цікавить співпраця у різних сферах. Ми зацікавлені в обміні передовими технологіями і науковими досягненнями, а також хочемо ознайомити наших бізнесменів з можливостями зробити інвестиції у ваше місто. Нас цікавить взаємна торгівля, поставка різних товарів один одному. Упевнений, що якщо ми всі разом докладемо зусиль, то обов'язково досягнемо позитивного результату», - зазначив Жун Ванг.

Ігор Терехов підтвердив, що Харків зацікавлений у такій співпраці.

«Аньшань - найбільше місто в металургійній галузі в Китаї. А оскільки Харків - місто машинобудування, то нам важливо, щоб промислові підприємства мали активні взаємовигідні зв'язки з Китаєм. Наша бізнес-делегація може поїхати до Аньшаня, щоб подивитися, які точки дотику у нас є, які контракти можна підписати між харківськими та китайськими бізнесменами. Але цим ми не обмежуємося. Культура, спорт, освіта - це теж можливі напрямки співпраці», - повідомив Ігор Терехов.

Також під час зустрічі він запропонував встановити контакти між зоопарками двох міст для можливого обміну тваринами.

У підсумку сторони домовилися підписати в майбутньому протокол про наміри та співпрацю.

Нагадаємо, Харків має в КНР два міста-партнери: Тяньцзінь (угода підписана 1993 року) та Цзінань (2004 рік).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини