Харків розвиває співробітництво з Литвою
28 листопада 2016 16:02 Міжнародне співробітництво
Харків розвиває співробітництво з Литвою Харківська делегація з 25 по 27 листопада перебувала з офіційним візитом у місті Каунасі (Литва).

До складу делегації увійшли директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська і начальник відділу торгівлі департаменту Ірина Бабак.

Каунас - друге за величиною і значенням місто Литви і місто-побратим Харкова. Співпраця Харкова і Каунаса почалася ще в 2001 році, але нещодавно жителі литовського міста вибрали нового мера, і представники Харківської міської ради вирушили в місто-побратим, щоб зустрітися з паном Вісвальдасом Матійошайтісом і його заступником Сімонасом Кайрісом.

Представники муніципалітетів поділилися досвідом у розвитку різних сфер життєдіяльності міст. Зокрема, як і міський голова Геннадій Кернес, новий мер Каунаса приділяє велику увагу інфраструктурним проектам, в місті почали реконструкцію фасадів будівель, ремонт тротуарів.

Після зустрічей у муніципалітеті харків'яни разом з іншими делегаціями з Італії і Норвегії відвідали з екскурсією Пажайслісський монастир, різдвяний концерт у філармонії і взяли участь у святковому відкритті новорічної ялинки на площі Старого міста. Представники Харкова передали городянам і меру Каунаса привітання від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Мер Каунаса Вісвальдас Матійошайтіс зазначив, що литовське місто продовжить співпрацю з Харковом і в ньому завжди раді бачити в гостях харків'ян.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини