Харків претендує стати приймаючим містом Суперкубку УЄФА-2025
13 липня 2021 19:16 Місто
Харків претендує стати приймаючим містом Суперкубку УЄФА-2025 Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов ініціював внесення Харкова до переліку міст-кандидатів на проведення матчу за Суперкубок УЄФА 2025 року на стадіоні «Металіст».

Відповідного листа він надіслав президенту Української асоціації футболу Андрієві Павелку.

За словами Ігоря Терехова, Харків має розвинену інфраструктуру, необхідну для проведення заходів такого високого рівня: сучасний стадіон, міжнародний аеропорт, потужний готельний фонд, футбольні тренувальні бази, місця для відпочинку гостей міста тощо.

«З часів Євро-2012 на стадіоні «Металіст» було проведено понад 20 матчів Ліги Європи  та Ліги чемпіонів з бездоганними оцінками від експертів УЄФА. Без сумніву, Харків готовий до проведення матчу найвищого рівня», - підкреслив Ігор Терехов.

Також він нагадав, що національна збірна команда України з футболу є постійним резидентом стадіону «Металіст» і тренувальні збори перед Чемпіонатом Європи-2020 провела у Харкові. За його словами, завдяки наполегливим тренуванням та товариським матчам на стадіоні, який відповідає міжнародним стандартам якості, команда вперше досягла ¼ фіналу.

Крім того, Ігор Терехов звернувся з проханням визначити координатором з підготовки Харкова до Суперкубку УЄФА-2025 президента групи «DCH»  Олександра Ярославського, який у 2012 році забезпечив проведення у Харкові Чемпіонату Європи на високому рівні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини