Харків представили на туристичному бізнес-форумі в Запоріжжі
28 листопада 2018 16:38 Місто
Харків представили на туристичному бізнес-форумі в Запоріжжі Місто Харків був представлений на Туристичному бізнес-форумі - 2018, який проходить 27-28 листопада в Запоріжжі.

У форумі взяли участь представники Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міськради і Харківської міської туристичного інформаційного центру, а також представники сфери туризму, готельного та ресторанного бізнесу та місцевих органів влади із Запоріжжя, Чернігова, Дніпра та інших міст України. Всього на турфорум в Запоріжжі зібралося близько 25 тис. учасників.

В ході форуму харківська делегація презентувала для гостей заходу туристичні продукти міста. Також учасники обмінялися досвідом успішних проектів, реалізованих в Харкові, Дніпрі, Чернігові та Запоріжжі, і обговорили актуальні питання в сфері туризму. На п'яти різних локаціях відбувалися обговорення і дискусії за такими напрямками, як маркетинг у туристичній сфері, гастро-туризм, туристичний офіс і організація фестивалів, а також залучення грантів та інвестицій на розвиток туризму і бізнесу.

Крім того, в ході форуму відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між туристичними інформаційними центрами України, до якого приєднався і Харків. За словами організаторів, підписання угоди дозволить проводити спільну роботу зі створення єдиної туристичної інформаційної бази країни, де буде представлена ​​інформація про туристичні продукти різних міст України.

За підсумками форуму організатори планують видати тренд-бук, в якому презентують туристичний потенціал міст, які взяли участь у заході, а також всі тренди індустрії гостинності.

Зазначимо, що туристичний форум в Запоріжжі в цьому році проходить вдруге.

Друкувати
Останні новини