Харків посів 4 місце з використання системи «Prozorro.Продажі»
18 січня 2018 17:37 Економіка
Харків посів 4 місце з використання системи «Prozorro.Продажі» Харків посів четверте місце серед 18 міст України, які ефективно використовують електронну торгову систему «ProZorro.Продажі».

Як повідомили в Департаменті економіки та комунального майна, при розрахунку рейтингу враховувалися реформаторський показник і показник економічної активності.

Нагадаємо, 10 серпня 2017 року Харківська міська рада приєдналася до Меморандуму про співпрацю в побудові в Україні прозорої та ефективної системи реалізації об'єктів державної власності, майна державних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50%, і об'єктів малої приватизації, підписаному 3 березня 2017 року Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та громадською організацією «Transparency International Ukraine».

20 вересня 2017 року на сесії Харківської міської ради було прийняте рішення «Про продаж майна територіальної громади м. Харкова з використанням електронної торгової системи «ProZorro.Продажі».

Друкувати
Останні новини