Харків отримав приз за найвищі стандарти публікації відкритих даних
18 вересня 2020 16:39 Місто
Харків отримав приз за найвищі стандарти публікації відкритих даних Харків переміг у номінації «Open Data Сity Award» за найвищі стандарти публікації відкритих даних органами місцевого самоврядування.

Як повідомили у КУ «Офіс реформ Харкова», щорічна церемонія нагородження лідерів з розвитку відкритих даних пройшла в межах всеукраїнського «Open Data Forum 2020», де були відзначені найкращі державні установи, міста та комерційні організації у трьох номінаціях. 

Як зазначили в Офісі реформ, команда міської ради щодня намагається розвивати Харків, щоб зробити життя його жителів більш комфортним, а комунікацію з органами влади - простішою. 

«На веб-порталі відкритих даних Харкова вже можна отримати інформацію про рух громадського транспорту, території обслуговування шкіл, дані про звернення до диспетчерської служби «15-62», інформацію про черги дітей у дошкільні навчальні заклади та багато іншого. Тому ця нагорода стала ще одним доказом того, що місто рухається в правильному напрямку», - зазначили у департаменті. 

Довідка. «Open Data Forum» – щорічна всеукраїнська подія, присвячена розвитку і застосуванню відкритих даних в Україні. Форум проходив вчетверте, але вперше в онлайн-форматі, і об’єднав гостей з України та з-за кордону – представників центральної та міської влади, українських та міжнародних експертів, громадських активістів і стартап-спільноту. Фокус цьогорічного форуму – вплив відкритих даних на вирішення суспільних проблем і покращення урядування.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини