Харків лідирує зі встановлення лічильників води пільговикам
09 червня 2017 16:18 ЖКГ
Харків лідирує зі встановлення лічильників води пільговикам Цього року харків'янам пільгових категорій встановили майже 11 тис. індивідуальних приладів обліку холодної та гарячої води.

Про це сьогодні, 8 червня, на засіданні постійної комісії з питань промисловості, економічного розвитку і власності Харківської міської ради повідомив директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач.

Таким чином, план зі встановлення лічильників для пільгових категорій громадян на 2017 рік був перевиконаний за п'ять місяців.

«За тиждень приймаємо близько 200 заяв на встановлення квартирних приладів обліку гарячого водопостачання, близько 220 - холодного. Також за тиждень ми встановлюємо в середньому 290 лічильників, оформляємо 160-170 особових рахунків. На наступній сесії проситимемо кошти на встановлення ще 10 тисяч приладів обліку для пільговиків. В цілому, Харків серйозно випереджає всі міста України в частині встановлення як індивідуальних, так і загальнобудинкових лічильників: ми вже зробили крок за 50%. Ні Київ, ні Львів, ні Дніпро, ні Одеса цього не зробили», - зазначив Олексій Богач.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини