Харків і Нюрнберг підписали договір про співпрацю на 2015 рік
03 грудня 2014 15:37 Міжнародне співробітництво
Харків і Нюрнберг підписали договір про співпрацю на 2015 рік Делегація міста Харкова на чолі із заступником міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігорем Тереховим відвідала німецьке місто-побратим Нюрнберг.

Харків'яни зустрілися з віце-мером Нюрнберга Юлією Ленер, а також депутатами місцевої міської ради та керівництвом громадської організації «Спілка побратимства Харків - Нюрнберг». За результатами візиту сторони підписали протокол про співпрацю між містами-побратимами на 2015 рік.


Цей документ передбачає реалізацію проектів з обміну та співробітництва в сферах культури та освіти, туризму, спорту, територіального планування, житлового сектора і сфери соціального забезпечення, цивільного захисту, кадрової підготовки та організації роботи органів місцевої влади.

Крім того, наступного року Харків і Нюрнберг відзначать 25-річчя побратимських відносин. У зв'язку з цим впродовж усього року пройде низка культурних заходів, приурочених до цієї дати.

«У нас дуже давня історія двосторонніх відносин. Для міста Харкова така співпраця важлива і корисна, оскільки ми регулярно обмінюємося інформацією, організовуємо різні проекти, отримуємо цінний досвід. І в підсумку це дає позитивний імпульс розвитку нашого місцевого самоврядування», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини