Харків готовий до снігопаду
12 січня 2021 13:15 ЖКГ
Харків готовий до снігопаду Комунальні служби міста повністю готові до погіршення погодних умов.

Про це сьогодні, 12 січня, йшла мова на нараді з питань житлово-комунального господарства, яку провів секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

У зв'язку з тим, що з завтрашнього дня, за прогнозами синоптиків, в місті очікується погіршення погоди, мокрий сніг, Ігор Терехов доручив керівникам комунальних підприємств підготувати снігоприбиральну техніку та посипальні матеріали.

За словами директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Володимира Чумакова, в першу чергу дорожники прибиратимуть сніг на магістралях, потім будуть чистити внутрішньоквартальні в'їзди, другорядні дороги і дороги в приватному секторі.

Як зазначив директор департаменту, в резерві міста є достатня кількість посипальних матеріалів. До роботи в разі снігопаду підготовлено 250 одиниць спецтехніки, 170 з яких вийдуть на чергування в ніч.

Також, за прогнозами синоптиків, з п'ятниці в місті очікуються сильні морози. Ігор Терехов доручив керівництву КП «Харківські теплові мережі» звернути особливу увагу на підготовку мереж до різкого зниження температури. Він зазначив, що на випадок розривів аварійні бригади в місті чергуватимуть цілодобово.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини