Харків домовився про співпрацю з ізраїльськими лікарями
25 вересня 2015 18:45 Міжнародне співробітництво
Харків домовився про співпрацю з ізраїльськими лікарями Харківський міський голова Геннадій Кернес підписав Меморандум про взаємодію харківських лікарень і медичних навчальних закладів з багатопрофільним Центром «Хорев» (Хайфа, Ізраїль).

Документ передбачає навчання харківських медиків, консультації та консиліуми для пацієнтів та їх лікування в Ізраїлі.

«Сучасна ізраїльська медицина сьогодні - зразок для всього світу. І я щиро хочу, щоб меморандум, підписаний сьогодні, став початком шляху, який приведе багатьох і багатьох харків'ян, українців до одужання. Цим документом ми починаємо розробку всебічного співробітництва Харкова та центру «Хорев», - сказав Геннадій Кернес ізраїльським гостям і харківським медикам в ході підписання меморандуму.

Медичний центр «Хорев» - провідний центр ізраїльської медицини на півночі країни, надає весь спектр медичного обстеження і лікування в терапії, хірургії, онкології, гінекології, педіатрії, психіатрії та багатьох інших напрямках. За словами головного лікаря Центру «Хорев» Романа Барака, великий спектр діагностичних інститутів центру дозволяє за найкоротший термін (не більше 48 годин) виставити точний діагноз і визначити тактику лікування.

Друкувати
Останні новини