Харків долучився до Всесвітнього дня Землі
22 квітня 2022 15:24 ЖКГ
Харків долучився до Всесвітнього дня Землі КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» долучилася до заходів, які проводяться у рамках Всесвітнього дня Землі.

Як повідомили на підприємстві, за допомогою спеціальної техніки робітники розчистили території житлових кварталів та та вивезли сміття. Також облаштували та прибрали ділянку біля офісного приміщення КП «МКПВ».

Зазначимо, що Всесвітній день Землі відзначається 22 квітня. Цього дня у світі проводять різноманітні акції, що спонукають людей уважніше ставитися до навколишнього середовища.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини