Харків буде представлений у всеукраїнському телепроєкті «Мандруй Україною»
01 жовтня 2020 16:48 Міжнародне співробітництво
Харків буде представлений у всеукраїнському телепроєкті «Мандруй Україною» Харків і його туристичні локації будуть представлені на центральних телеканалах в рамках проєкту «Мандруй Україною».

Проект ініціювало Державне агентство розвитку туризму. Сюжети про туристичні локації, які знімаються і транслюються в програмах і випусках новин на центральних телеканалах, покликані розкрити туристичний потенціал українських міст. І одним з них став Харків.

Сьогодні, 1 жовтня, журналісти центральних телеканалів побували в Харкові біля фонтану «Дзеркальний струмінь», в саду імені Шевченка і в інших привабливих туристичних локаціях Харкова.

«Враження від Харкова просто неймовірні. Дуже гарне місто, дуже все організовано, чисто, доглянуто. Особливо сподобався сад Шевченка. Всім українцям раджу його відвідати. Подорожуйте Україною!» - поділилася враженнями помічник голови Державного агентства з розвитку туризму Соломія Флюнт.

У Департаменті міжнародного співробітництва міської ради зазначили, що планують і надалі організовувати подібні прес-тури, щоб місто відвідали якомога більше українців. Крім того, Харківська міська рада внесла низку пропозицій щодо вдосконалення Закону України «Про туризм». Зараз він знаходиться на розгляді в парламентських комітетах.

Як зазначила заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська, Харків гостинно відкриває двері і для українських туристів, і для гостей з інших країн.

«Ми продовжимо нашу роботу з реалізації програми позитивного міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва, в рамках якого розглядаємо туризм. Поки змушені співпрацювати з нашими іноземними партнерами віртуально: ми показуємо сюжети про місто на каналах наших іноземних міст-побратимів, для того щоб після відкриття кордонів гості все ж таки до нас приїхали», - зазначила Юлія Згурська.

Теги:
Друкувати
Останні новини