Керівник інспекції ДАБК ознайомився з ходом будівництва станції метро «Перемога»
08 квітня 2016 15:24 Місто
Керівник інспекції ДАБК ознайомився з ходом будівництва станції метро «Перемога» Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев сьогодні, 8 квітня, під час візиту до Харкова ознайомився з ходом будівництва ст. м. «Перемога».

Йому показали роботи, які проходять на платформі і на станції, розповіли про подальші плани розвитку харківського метрополітену. Незважаючи на те, що більшість повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю було сьогодні передано від інспекції ДАБК Харківській міській раді, будівництво об'єктів 5 категорії складності, до яких відноситься і метро, ​​контролюватиметься державою.

«Можна сказати, що об'єкт дійсно відповідає державним будівельним нормам. Можемо констатувати, що станція знаходиться на завершальній стадії, і вже в серпні ми вводитимемо її в експлуатацію, щоб зробити подарунок жителям Харкова до Дня міста», - зазначив Олексій Кудрявцев.

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов нагадав, що, незважаючи на обіцянки уряду профінансувати будівництво, воно ведеться за рахунок бюджету міста.

«Зараз ведуться оздоблювальні роботи на платформі, укладено рейки, в перегонах закінчуємо прокладати кабелі. Думаю, що до 23 серпня ми все зробимо, і харків'яни отримають 30-ту станцію метрополітену», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини