«Карткою харків'янина» можна скористатися ще в одній торговій мережі
31 грудня 2021 15:34 Суспільство
«Карткою харків'янина» можна скористатися ще в одній торговій мережі До проєкту «Картка харків'янина» приєдналася торговельна мережа «РОСТ».

У супермаркетах мережі надається 5%-ва знижка на непродовольчі товари та 3%-ва – на продовольчі. Як повідомив куратор проєкту, директор КУ «Офіс реформ Харкова» Павло Столбовий, вже понад 100 партнерів надають спеціальну ціну для городян, і ця робота продовжуватиметься. У планах міської влади – охопити весь соціально відповідальний бізнес Харкова.

«Працюючи над цим проєктом, ми спробували врахувати інтереси людей у ​​різних сферах їхньої життєдіяльності, і тому знижки надаються не лише у торгових мережах та супермаркетах, а й у салонах краси, спортивних залах, кінотеатрах. Крім того, свою систему лояльності надають інтернет-провайдери, охоронні агенції, заправні станції. Знижки також можна отримати на товари для тварин, у магазинах з продажу квітів», - повідомила директор Департаменту адміністративного ринку та споживчих послуг Вікторія Китайгородська.

Зазначимо, власниками «Картки харків'янина» стали вже понад 320 тис. городян – школярі, студенти, пенсіонери, комунальники. Тепер же отримувати свою «Картку харків'янина» почали й інші категорії населення.

Нагадаємо, оформити картку можна в будь-якому з ЦНАП або онлайн на Порталі електронних сервісів або скориставшись мобільним додатком «Мій Харків». Ознайомитись зі списком партнерів проєкту «Картка харків'янина» можна на його сайті.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини