Кабмін виділяє 8 мільярдів гривень на допомогу підприємцям
16 грудня 2020 17:12 Суспільство
Кабмін виділяє 8 мільярдів гривень на допомогу підприємцям Кабінет Міністрів України постановив виділити Міністерству соціальної політики 8,2 млрд грн для надання одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які можуть втратити доходи через карантинні обмеження.

У постанові говориться про те, що кошти спрямують із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 для надання одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які можуть втратити доходи у випадку повної заборони сфери їхньої діяльності внаслідок посилення обмежувальних заходів, передбачених ст. 2 Закону України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів». Зокрема, у цій статті говориться, що застрахована особа має право на отримання одноразової матеріальної допомоги у розмірі  8 тис. грн. 

Нагадаємо, що з 19 грудня по 28 лютого в Україні діятимуть обмежувальні протиепідемічні заходи, зокрема, забороняється: проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), організація дозвілля у закладах громадського харчування, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів і публічних подій; робота громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки і замовлень на винос) з забороною розрахункових операцій після 22:00. У ніч з 31 грудня на 1 січня робота ресторанів і кафе буде дозволена до першої години ночі. Детальніше - тут

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини