Італія зацікавлена брати участь в інфраструктурних проектах Харкова
07 листопада 2017 15:17 Міжнародне співробітництво
Італія зацікавлена брати участь в інфраструктурних проектах Харкова На зустрічі італійських дипломатів з міським головою йшлося про участь в будівництві третьої лінії харківського метро.

7 листопада Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся з заступником голови місії в Україні, радником Посольства Італійської Республіки Джоелем Мелькіорі. Делегація посольства напередодні взяла участь  у церемонії підписання договору між Харківським національним університетом ім. В. Н. Каразіна та Інститутом астрофізики, що об'єднує найбільші італійські астрономічні обсерваторії.

Джоель Мелькіорі повідомив про зацікавленість бізнесу Італії, оцінив розвиток Харкова як максимально динамічний, з огляду на економічне становище і близькість до АТО.

«Місто змінюється, видно послідовні, системні кроки в інфраструктурних перетвореннях Харкова. Те, що найбільші фінансові інститути, такі як Світовий банк і Європейський банк реконструкції та розвитку, вносять сюди великі інвестиції, важливий знак для інших інвесторів», - сказав він.

У розмові з Геннадієм Кернесом радник посольства назвав кілька напрямків, в яких співпраця Італії і Харкова може бути взаємовигідною. Перш за все, це участь у будівництві нових станцій третьої лінії метрополітену в бік аеропорту. Крім того, посольство сподівається на перспективу спільних наукових розробок в області астрофізики, студентський і культурний обмін. У планах також відкриття мовної школи на базі університету Каразіна.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини