Іноземні студенти зламали стереотипи про Харків
28 липня 2016 14:49 Освіта
Іноземні студенти зламали стереотипи про Харків 30 стажерів-студентів з різних країн світу, які беруть участь у проекті «Feel Ukraine», сьогодні, 28 липня, поділилися своїм враженнями про Харків і Україну.

Своїми відгуками вони поділилися під час прес-конференції, яка пройшла в медіа-центрі «Время». Стажери з Азербайджану, Туреччини, Єгипту, Китаю, Марокко, Хорватії, Ірану, Мексики, Естонії, Швейцарії, Іспанії, Тунісу та Йорданії вже пожили тиждень в Києві і закінчують своє перебування в Харкові. Після цього вони вирушать до Дніпропетровська і Одеси.

Як повідомила віце-президент з корпоративного сектору міжнародної молодіжної організації AIESEK, куратор проекту в Харкові Ірина Бесараб, молодих людей ознайомили з IT-компаніями, музеями, вузами, парками. Як зазначила куратор, молоді люди повністю змінили свою думку про Україну і, зокрема, про Харків, і перший стереотип, який був зломлений, стосувався людей.

«Вважається, що у нас закриті люди, але вони переконалися в зворотному. Підходили до перехожих на вулиці, щось запитували, і їм все відповідали. Хто не знав англійської, пояснював на пальцях. Харків'яни їх дуже здивували», - зазначила Ірина Бесараб.

Рашид Аббасов з Азербайджану зазначив, що у Харкова дуже хороша енергетика. Також він підкреслив, що не відчув близькості військового конфлікту.

«Давно хотів побувати в Україні, зрозуміти, чому багатьох людей сюди тягне. Ще два роки тому багато хто боявся до вас приїжджати. Але зараз все по-іншому. Люди щасливі, відкриті, вони гуляють, відпочивають. У Харкові мені сподобалося більше, ніж в Києві. Мене як майбутнього економіста цікавили ваші підприємства. Замислююся над тим, щоб поступити сюди на магістратуру», - сказав Рашид Аббасов.

Зазначимо, що по завершенню проекту буде створений сайт «Feel Ukraine», де громадянин будь-якої країни зможуть прочитати думку кожного стажера з 13-ти країн світу. В такий спосіб організатори хочуть дати можливість всьому світу відчути Україну.

Нагадаємо, що студенти приїхали в Україну в рамках проекту «Feel Ukraine» («Відчуй Україну»). Це національний проект міжнародної молодіжної організації AIESEK, мета якого - популяризація України на світовому рівні. У Харкові необхідні буклети, карти міста студентам надали фахівці Міського туристичного інформаційного центру, які також розповіли їм про визначні місця міста.

Друкувати
Останні новини