Ім'я народженому дельфінятку виберуть харків'яни
16 листопада 2016 11:19 Екологія
Ім'я народженому дельфінятку виберуть харків'яни Харківський дельфінарій «Немо» проведе конкурс на краще ім'я для народженого 11 листопада дельфінятку.

Дельфин Геша втретє став батьком, а для самки Б'юті це другі пологи. Первістка з символічним ім'ям Мир вона народила в Донецьку, звідки її привезли до Харкова в 2014 році. Стать другого малюка поки не відома, його приблизний зріст - півметра, а вага - 13-15 кг.

Як повідомив тренер дельфінарію Владислав Литньовський, ветеринари і тренери чергували біля майбутньої мами цілодобово. «Ми готувалися, стежили за нею, чекали. І ось 11 листопада о 5 годині ранку помітили хвостик. Природно, всі зібралися, не можна пропустити таку подію, і вже через півгодини дельфінятко з'явилося на світ і зробило свій перший вдих», - розповів Владислав Литньовський.

За словами ветеринарного лікаря дельфінарію Сергія Лози, зараз мама і інші самки вчать дельфінятко правильно плавати, не підпливати близько до бортика. Мама і малюк почуваються добре, Б'юті годує дитинча молоком, а через півроку в його раціон почнуть додавати рибу.

«Мама не працює, займається вихованням малюка. Зараз вона на посиленому харчуванні, у нас є спеціальний для цього раціон. Стежимо, щоб все було добре», - зазначив ветеринар.

Як тільки в «Немо» визначать стать дельфінятка, серед харків'ян оголосять конкурс на краще ім'я.

Зазначимо, що в Харківському дельфінарії це вже треті пологи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини