Ігор Терехов зустрівся з жителями Салтівки
22 травня 2021 21:32 Місто
Ігор Терехов зустрівся з жителями Салтівки Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 22 травня, провів зустріч з жителями кількох мікрорайонів Салтівки.

Під час спілкування харків'яни висловили низку прохань щодо ремонту під'їздів, тротуарів і доріг. Всі заявки відразу ж були передані до профільних департаментів і комунальних підприємств.

Крім того, мешканці будинку по пр. Тракторобудівників, 75 поскаржилися на так звану «наливайку» в сусідньому будинку. Ігор Терехов запевнив, що її робота буде припинена найближчим часом. У цьому ж мікрорайоні заплановані ремонт внутрішньоквартальної дороги і роботи з благоустрою території.

Мешканці будинків по вул. Героїв Праці, 17-19 звернулися з проханням розширити торговий майданчик, де по вихідних працює «барахолка». За словами Ігоря Терехова, міська влада постарається вирішити це питання, як і проблему з «наливайками», які працюють поруч.

Також профільному департаменту було доручено вивчити можливість зробити зупинку трамвая у цьому мікрорайоні більш зручною для пасажирів. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини