Ігор Терехов зустрівся з військовими аташе з різних країн
12 грудня 2017 14:49 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов зустрівся з військовими аташе з різних країн Зустріч першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова з представниками Київської Асоціації військових аташе (КАВА) на чолі з президентом Норбертом Гесом відбулася сьогодні, 12 грудня, у Харківській міській раді.

У заході взяли участь аташе і помічники аташе з 16 країн світу, зокрема, США, Канади, Німеччини, Данії, Норвегії, Литви та інших країн, представники НАТО в Україні, а також директори департаментів міської ради.

Перший віце-мер зазначив, що візит делегації Київської Асоціації військових аташе до Харкова співпав з 25-ою річницею створення цієї організації, з чим і привітав її представників.

В рамках зустрічі Ігор Терехов розповів про Харків і його досягнення, при цьому підкреслив, що міська влада активно працює над створенням системи безпеки в місті.

«Питанням безпеки міста ми приділяємо колосальну увагу. Це не тільки безпека зовнішня, від агресора, а й внутрішня - безпека на автомобільних дорогах, безпека пішоходів, для чого впроваджується система відеоспостереження в місті. І першим кроком у цьому напрямку стане створення в Харкові ситуаційного центру: Харківський міський голова Геннадій Кернес вже дав відповідне доручення. Для нас дуже важливо, щоб наші жителі, гості міста, інвестори відчували себе захищеними. Саме тоді в місто будуть йти інвестиції», - підкреслив перший віце-мер.

Зазначимо, що під час робочого візиту до Харкова делегація ознайомилася з роботою військово-промислових підприємств міста. Зокрема, представники КАВА відвідали ДП «Завод імені В. Малишева» і ознайомилися з продукцією підприємства. Президент асоціації Норберт Гес дав високу оцінку танку «Оплот» і зазначив, що харківська техніка може скласти гідну конкуренцію на світовому ринку.

Ігор Терехов у свою чергу підкреслив, що промисловість Харкова продовжує розвиватися і нарощувати темпи виробництва.

«Промисловість міста сьогодні оживає, і ми прагнемо до того, щоб ця галузь набрала ті темпи, які були раніше, коли промислові гіганти Харкова були самими бюджетоутворюючими в країні. Ми плануємо залучати з-за кордону нові замовлення для наших промислових підприємств і створювати нові робочі місця», - додав перший віце-мер.

На завершення зустрічі гості підкреслили, що Харків - чистий і мирний, і міська влада дбає про безпеку своїх жителів.

Довідка. Київська Асоціація військових аташе заснована в грудні 1992 року. Асоціація об'єднує 42 апарати військових аташе. Основна мета організації КАВА - підтримка комунікації між її учасниками, а також з Міністерством оборони України, іншими урядовими та громадськими організаціями.

Друкувати
Останні новини