Ігор Терехов зустрівся з викладачами університету харчування і торгівлі
07 квітня 2021 13:26 Місто
Ігор Терехов зустрівся з викладачами університету харчування і торгівлі Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 7 квітня, провів зустріч зі співробітниками і студентами Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Звернення представників вишу стосувалися ремонту будинків, доріг, благоустрою територій, а також надання матеріальної допомоги одиноким матерям, на реабілітацію після перенесеного коронавірусу, на дорогі операції та інші потреби.

Також викладачі попросили міську владу допомогти реалізувати проект «Urban-project», який передбачає благоустрій прибудинкової території по вул. Домобудівельній, 3, 5, 7, 9, 11 та 13. Громадська організація «Центр вуличних культур» пропонує встановити там спортивний майданчик і обладнати зони відпочинку. Секретар міської ради зазначив, що жителі разом з громадськими діячами можуть взяти участь в конкурсі проєктів на бюджет участі і отримати кошти на реалізацію ініціативи з бюджету територіальної громади Харкова.

Студенти університету попросили обладнати спортивний майданчик в районі гуртожитку №2. Оскільки ця територія не належить комунальній власності, було вирішено відпрацювати питання спільно з вишем на умовах співфінансування 50 x 50.

Крім того, проректор університету Ніна Єсінова звернулася з проханням відновити проведення і фінансування startup-конкурсу «Харків - місто молодіжних ініціатив», в якому активну участь брали студенти вишу. Ігор Терехов зазначив, що прийом заявок на конкурс відновлять після зняття карантинних обмежень.

За підсумками звернень, серед іншого будуть встановлені дитячі майданчики в приватному секторі в Покотилівці (Новобаварський р-н) та в районі вул. Штурмової, буде виконаний ремонт внутрішньоквартальної дороги вздовж будинків по пр. Московському, 286, 288, а також внутрішньоквартальної дороги і тротуару в районі будинку по вул. Барабашова, 46-а. Також буде відремонтовано під'їзд №10 у будинку по вул. Ахсарова, 17, обладнаний пішохідний перехід в районі будинку №3 по вул. Домобудівельній (з розміткою і дорожнім знаком), а до вересня - відновлений маршрут автобуса №245.
Ректор ХДУХТ Олександр Черевко подякував міській раді за надання матеріальної допомоги колективу.

«Дуже важливо відчувати підтримку влади. Практичні всі мої співробітники отримують матеріальну допомогу раз на рік у вигляді 13-тої зарплати, але у всіх свої потреби і проблеми. Тому спасибі, що ви пішли нам назустріч», - сказав Олександр Черевко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини