Ігор Терехов зустрівся з президентом турецької авіакомпанії
26 листопада 2021 18:18 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов зустрівся з президентом турецької авіакомпанії Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 26 листопада, провів зустріч із президентом авіакомпанії «Turkish Airlines» у Східній Європі Фуадом Фіратом.

У рамках зустрічі Ігор Терехов зазначив, що Харків має гарну туристичну інфраструктуру і міська влада зацікавлена ​​у її розвитку. Так, у місті реалізується безліч інфраструктурних, освітніх та культурних проєктів, спрямованих на підвищення туристичної привабливості Харкова.

«У нас дуже давня дружба із турецькими авіалініями. Багато харків'ян користується послугами вашої компанії. Ми зацікавлені, щоб до Харкова приїжджало більше туристів, зокрема з Туреччини, тому завжди відкриті до співпраці», - наголосив Ігор Терехов.

Своєю чергою Фуад Фірат зазначив, що у березні 2022 року «Turkish Airlines» відзначатиме 5-річчя перебування в Харкові. У зв'язку з цим до квітня компанія планує збільшити кількість регулярних рейсів з Харкова.

«Ми дуже задоволені і аеропортом, і міською інфраструктурою. Наші рейси затребувані, тому до квітня хочемо збільшити їх кількість з 9 до 14 рейсів на тиждень. Ми впевнені, що завдяки цьому потік туристів у ваше місто збільшиться. Ми плануємо об'єднати Харків із усіма континентами, щоб кожен турист міг долетіти до Харкова з мінімальною втратою часу», - підкреслив Фуад Фірат.

Довідка. Авіакомпанія «Turkish Airlines» здійснює рейси до 120 країн світу за 302 напрямками в Європі, Азії, Африці та Америці. У Харків польоти компанія розпочала 30 березня 2017 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини