Ігор Терехов зустрівся з батьками школярів Новобаварського району
22 грудня 2016 19:21 Місто
Ігор Терехов зустрівся з батьками школярів Новобаварського району Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 22 грудня, зустрівся з батьками школярів Новобаварського району.

Зустріч пройшла в школі №130, де сьогодні відкрили після капітального ремонту актову залу. Перший віце-мер зазначив, що цього року у школах Новобаварського району замінили близько 600 вікон, у восьми закладах освіти відремонтували покрівлі, ще в шести - спортзали. Ще в дві школи закупили 20 ноутбуків і по одному ноутбуку в кожен дитячий садок. Нові стадіони побудували в чотирьох школах району.

«Зроблені ремонти в актових залах. У кожному дитячому садку встановлений ​​новий ігровий майданчик. Наступного року в дитячому садку №6 буде відремонтовано басейн, а в школі №153 - утеплено фасад, замінено вхідні двері. Позиція міського голови Геннадія Кернеса і моя особиста - в школах не повинно бути поборів. Якщо з вас вимагають гроші, ви можете повідомляти про це особисто мені. Якщо ви вирішите щось зробити, вам нададуть повний звіт у школі, і така ситуація можлива, але гроші комусь в кишеню не йтимуть», - підкреслив перший віце-мер.

Також він розповів батькам, що за підсумками вчорашньої сесії міської ради школярам молодших класів залишили безкоштовне харчування, для першокласників - ще й безкоштовне молоко. Також безкоштовно харчуватимуться діти, чиї батьки - учасники АТО - загинули під час несення служби.

«Працює єдина команда - міська рада, батьки, вчителі, діти. Не все відразу нам вдається робити, але ми готові вислухати ваші побажання. Знаю, що на Баварії потрібен ще один дитячий садок - у нас народжується багато дітей, ще прибули сім'ї зі сходу країни, для яких ми повинні створити хороші умови. Це питання обговорюється, думаю, ми знайдемо шляхи вирішення і зробимо ремонт в одному з приміщень», - повідомив Ігор Терехов.

Довідка. Школа №130 у цьому році відзначає 80-річчя. У ній навчаються 267 дітей. УЦього року в школі також відремонтували спортзал, фойє, замінили 40 вікон і встановили новий дитячий майданчик. У вересні в школі відкрили єдиний в області Музей розвитку пожежно-рятувальної служби.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини