Ігор Терехов: Журавлівський гідропарк буде рекреаційною зоною без забудов
19 травня 2021 22:29 ЖКГ
Ігор Терехов: Журавлівський гідропарк буде рекреаційною зоною без забудов Земля на території Журавлівського гідропарку повинна бути повернута у зону рекреації Генерального плану міста Харкова.

Про це сьогодні, 19 травня, у телепрограмі «Віддзеркалення» повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

За його словами, на території гідропарку буде заборонено будівництво будинків. Земля буде повністю відведена для відпочинку людей.

Ігор Терехов нагадав, що протягом двох років там планується створити сучасну зелену зону відпочинку для людей різного віку.

«Харків - сухопутне місто. Була б у нас хоча б така річка, як Дніпро, ми б її обіграли абсолютно по-іншому. Проте на останній сесії міськради я презентував унікальний проєкт. У гідропарк будуть приїжджати люди з усіх районів. Там будуть пляжі, набережна, зони відпочинку, оглядові майданчики, можна буде переїхати з одного острова на інший на велосипеді, пробігтися, поплавати на човні, байдарці, катері. Це буде зона комфорту для харків'ян, і їм нікуди не потрібно буде їхати», - повідомив Ігор Терехов.

Секретар міської ради підкреслив, що вхід на територію гідропарку буде безкоштовним.

«Сьогодні Харків - найкомфортніше місто України для проживання. Звичайно, нам є куди зростати, і ні в якому разі не можна зупинятися. Я і наша команда над цим працюємо. У нас є Стратегія розвитку міста. Ми розуміємо, що потрібно зробити в першу чергу, щоб Харків завжди був топовим містом», - заявив секретар міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини