Ігор Терехов: Я буду вимагати від правоохоронців жорстко реагувати на розповсюдження наркотиків
28 лютого 2021 16:00 Місто
Ігор Терехов: Я буду вимагати від правоохоронців жорстко реагувати на розповсюдження наркотиків Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов у черговий раз звернеться до правоохоронних органів з проханням негайно реагувати на всі випадки розповсюдження наркотичних речовин.

Про це Ігор Терехов повідомив сьогодні, 28 лютого, після зустрічей з жителями Московського району.

Багато харків'ян скаржилися на те, що у дворах шукають «закладки», працюють місця з продажу алкоголю на розлив, і попросили секретаря міської ради допомогти вирішити проблему наркоманії.

«Є питання житлово-комунального господарства - це наша компетенція. Ми їх зобов'язані вирішувати для комфортного життя харків'ян. Але є абсолютно інша група питань, яким не приділяють належної уваги. Я буду звертатися до начальника Головного управління МВС України в Харківській області, якщо потрібно - бити в усі дзвони, тому що ситуація з розповсюдженням наркотиків, яка склалася у Московському та інших районах міста, - катастрофічна. Я запитав у людей про те, чи знають вони свого дільничного, і мені однозначно відповіли, що ні, і куди б вони не зверталися, нічого не відбувається. Тому я буду вимагати від правоохоронних органів жорсткого реагування», - зазначив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що у 2019 році в Харкові була прийнята програма з протидії розповсюдженню наркотиків «Чисте місто». Комунальні служби зафарбовують написи на фасадах з адресами наркокрамниць, була створена інтерактивна карта з місцями, де поширюються наркотики.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини