Ігор Терехов: Воєнний стан не позначиться на роботі шкіл та дитсадків
29 листопада 2018 21:11 Місто
Ігор Терехов: Воєнний стан не позначиться на роботі шкіл та дитсадків Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 29 листопада, провів зустріч із батьками учнів навчальних закладів Немишлянського району в школі №61.

У заході також взяли участь голова райадміністрації Тетяна Топчій, керівництво Міського батьківського комітету.

Батьки відразу ж поцікавилися, як позначиться на навчальному процесі введення воєнного стану в Харківській області поряд з кількома іншими регіонами України. Ігор Терехов відповів, що зміни в режим роботи шкіл та дитсадків не вноситимуться, оскільки для цього на сьогоднішній день немає жодних передумов.

«Ми працюємо в звичайному режимі, канікули пройдуть у строк. На сьогодні ніякої комендантської години, перевірки документів, патрулів, обмеження свобод або проведення будь-яких заходів немає. Банки, Пенсійний фонд, соціальні виплати - все працює і виплачується у нормальному режимі. Ніяких збоїв з продуктами харчування не буде, всі масові заходи пройдуть, як і планувалося. Якщо є бажання, то можна спокійно їхати у відпустку. Газом ми забезпечені, тепло - є, електроенергія - є, громадський транспорт ходить за розкладом. Не потрібно створювати ажіотажу. Треба жити так, як ми жили і до цього», - зазначив Ігор Терехов.

Під час зустрічі батьки також ставили питання, які стосувалися актуальних проблем навчальних закладів. На переважну більшість звернень одразу отримали позитивну відповідь. Ігор Терехов підкреслив, що в бюджеті міста Харкова на 2019 рік були передбачені значні суми на зміцнення матеріально-технічної бази шкіл та дитсадків.

Так, наприклад, у школі-гімназії №24 проведуть ремонт актової зали та їдальні, в школі №74 - тепловузла, в НВК №180 - покрівлі, а в школі №61 відремонтують туалети і заасфальтують територію. У дитячому садку №237 заплановані ремонт дороги і заміна вікон, №138 - ремонт дороги, №267 - заміна вікон, №265 - освітлення території та встановлення дитячих майданчиків, №383 - заміна вікон у спортзалі.

Також батьки цікавилися зміною вартості харчування в закладах освіти. Як повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко, дійсно з 1 січня 2019 року ця вартість буде підвищена. Якщо зараз харчування однієї дитини в яслах коштує 18 грн на день, а в дитячому садку - 23 грн на день, то з нового року воно збільшиться на дві гривні і становитиме, відповідно, 20 і 25 грн.

«Законодавством це не передбачено, але бюджет міста Харкова взяв на себе частину оплати за харчування в дитсадках і яслах в розмірі 40% від його вартості, а батьки платять решту 60%», - пояснила Ольга Деменко.

Крім того, з 1 січня зросте вартість харчування в 1-4 класах шкіл: зараз це 10,5 грн, а стане 11 грн. Ці витрати покриваються повністю за рахунок міського бюджету. Вартість безкоштовного обіду для дітей-пільговиків також зросте з 13,5 грн до 14 грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини