Ігор Терехов вітає харків'ян з Днем Святої Трійці
20 червня 2021 11:15 Місто
Ігор Терехов вітає харків'ян з Днем Святої Трійці Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 20 червня, вітає харків'ян зі святом Святої Трійці.

«Що робить нас людьми? Віра. Я в цьому впевнений. Саме Віра надає сенс всім нашим надіям і справам. Віра зцілює. Вона дає сили будувати майбутнє, шукати мудрість і ділитися нею. Набуттю Віри в силу Духа присвячений День Святої Трійці.

Я вітаю всіх харків'ян з цим світлим, життєствердним святом! Саме в цей день почала свою історію християнська церква, яка тисячоліттями допомагає нам долати негаразди, душевні і мирські. Ми спираємося на її підтримку сьогодні, коли світ знову проходить крізь низку випробувань. І точно знаємо, що ця найвища підтримка буде нам надана. Ми будемо врятовані.

Трійцин день прийнято відзначати радісним спілкуванням і єднанням. Я бажаю вам, щоб сьогодні в будинках Харкова, на наших вулицях, а головне - у наших серцях запанувала радість, благодать і Віра в диво. Нехай Віра дасть вам сил жити так, як прагне ваша душа!» - сказано у привітанні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини